Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

У Вашингтоні готують нові антиросійські санкції

Автор:

|

Серпень 14, 2018

|

Рубрика:

У Вашингтоні готують нові антиросійські санкції

На сайті Конгресу США у вівторок, 14 серпня, оприлюднений проект закону про посилення санкцій проти Росії. Документ внесений групою сенаторів від Республіканської та Демократичної партій на чолі з Ліндсі Гремом і має назву «Закон про захист безпеки Америки від агресії Кремля». Він містить як політичні заяви, так і перелік конкретних заходів та обмежень.

Зокрема, підтверджено, що Сполучені Штати не визнають анексії Росією Криму – за зразком Декларації 1940 року про невизнання анексії Радянським Союзом країн Балтії. В окремих розділах на Росію покладається відповідальність за застосування хімічної зброї (йдеться про отруєння Сергія і Юлії Скрипалів у британському Солсбері), за кібератаки і за втручання у вибори президента США у 2016 році.

Окрема стаття проекту передбачає, що національна розвідка США протягом 180 днів повинна надати Конгресу детальний звіт про особисті статки і активи Володимира Путіна і членів його сім’ї. Протягом 90 днів після прийняття законопроекту держсекретар повинен повідомити Конгресу, чи відповідає Росія критеріям «держави – спонсора тероризму».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply