Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У Варшаві зіштовхнулися дві маніфестації

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

У Варшаві зіштовхнулися дві маніфестації

Сутички на тлі політичних суперечностей річ доволі звична не лише в Україні. Але те, про що розповідає 11 травня сайт «Польське радіо», виходить за межі не лише тактовності, а й здорового глузду.  У центрі Варшави дорогу ході, присвяченій Смоленській катастрофі, перепинила контрдемонстрація. Її організатори належать до організації «Громадяни Республіки Польща» («Obywatele RP»), інформації про яку в українських джерелах розшукати не вдалося.

Ці люди перешкоджали проведенню щомісячного поминального заходу. Нагадаємо, що йдеться про авіакатастрофу польського президентського літака в Смоленську, що сталася 10 квітня 2010 року. Тоді загинули президент Польщі Лех Качинський, низка високопосадовців, громадських діячів, представників духовенства та екіпаж – загалом 96 осіб. Тут просто не могло за визначення бути жодних сутичок. Однак вони таки сталися.

Поліція перевірила та записала дані 22 осіб, які порушували вимоги Кримінально-адміністративного кодексу, заважаючи проведенню законних зборів. Старший інспектор Ярослав Шимчик наголосив, що правоохоронці зробили все, щоб учасники легального заходу відчувати себе у безпеці. Однак під час сутичок вдарили одного з демократичних діячів часів Польської Народної Республіки Адама Боровського, Зловмисника затримано.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply