Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

У центрі Одеси застрелили сталініста

Автор:

|

Січень 19, 2018

|

Рубрика:

У центрі Одеси застрелили сталініста

19 січня одеська поліція провела на вулиці Новосельського, 48, спеціальну операцію з метою затримання озброєного злочинця. За інформацією сайту «Думська», йшлося про відомого місцевого діяча проросійського спрямування Валентина Дорошенка. Він називав себе членом «партії Сталіна», свого часу навіть балотувався у мери Одеси.

Валентин Дорошенко перебував у розшуку як активний учасник заворушень біля будівлі обласного управління внутрішніх справ восени 2013 року. Дізнавшись, що він знову з’явився у себе вдома, до нього приїхали два працівники Приморського відділу поліції й місцевий дільничний. Симпатик Росії відкрив вогонь на ураження із саморобної зброї і поранив правоохоронців. Відразу по тому спробував сховатися, але на місце прибула машина з патрульними. Озброєний чоловік почав стріляти у них. Поліцейські змушені були відкрити вогонь у відповідь. У підсумку Валентин Дорошенко убитий кількома пострілами.

За свідченням очевидців, якийсь час поліція тримала під стіною і обшукувала ще кількох людей. На яких підставах – невідомо.

З трьох поранених правоохоронців один перебуває у важкому стані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply