Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Тегерані обвалився висотний будинок

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

У Тегерані обвалився висотний будинок

0119___05--11

17-поверховий Бізнес-центр Plasco, одна з найвищих споруд сториці Ірану, був зданий в експлуатацію ще у 1960-х роках. А у четвер, 19 січня, через займання на дев’ятому поверсі тут сталася пожежа. Через 3,5 години після її початку будинок обвалився. Уламки впали на сусідні будівлі. Під завалами можуть знаходитися від 50 до 100 осіб. У їх числі близько 30 пожежників.

Офіційних даних про число загиблих немає. Відомо лише, що поранення отримали сім десятків осіб. Рятувальна операція триває. У ній беруть участь 200 фахівців. Вони розбирають завали і шукають людей. Зберігається загроза повторного виникнення вогню. Евакуйовано людей з розташованих неподалік будинків, в тому числі з посольств ФРН, Великобританії та Туреччини.

Державне телебачення Ірану вело репортаж з пожежі, коли будинок почав осідати. Отож, кадри з обваленням глядачі бачили у прямому ефірі

Причини займання наразі не названі. Але кажуть, що крім торгових площ, в будівлі діяли також фабрики з пошиття одягу. Відомо також, що власникам торгового центру вказували на недостатню увагу до протипожежних заходів.

Світлина агенції «Анадолу» і AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply