Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

У Техасі викрито факт торгівлі людьми

Автор:

|

Липень 23, 2017

|

Рубрика:

У Техасі викрито факт торгівлі людьми

Тут у місті Сан-Антоніо на стоянці супермаркету Walmart у причепі великого вантажного автомобіля поліція виявила 38 людей. Восьмеро з них, в тому числі двох дітей, вже були мертвими. Двадцятьох інших у стані крайнього ступеню зневоднення організму доставили в лікарню. Про це 23 липня повідомляють провідні інформагенції світу.

Один чоловік, який перебував у вантажівці, підійшов до працівника Walmart на стоянці і попросив води. Той напоїв його і викликав поліцію. Як з’ясувалося згодом, у машині не працював кондиціонер, у людей не було води, а температура повітря доходила до 37 градусів. Пульс у багатьох госпіталізованих сягав 130 ударів в хвилину.

Висновок поліції: «Це жахливий випадок торгівлі людьми». Водій автомобіля затриманий. У травні цього року стало відомо, що імміграційна і митна поліція США заарештувала за кілька тижнів понад 1300 осіб в рамках масштабної операції проти кримінальних банд. Правоохоронні органи шукали учасників оборудок, пов’язаних з контрабандою зброї, торгівлею людьми та вбивствами. У США з 2005 року проводиться масштабна операція Community Shield («Щит суспільства») проти учасників банд, пов’язаних з наркоторгівлею і торгівлею людьми.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply