Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Танзанії померли сіамські близнючки

Автор:

|

Червень 04, 2018

|

Рубрика:

У Танзанії померли сіамські близнючки

Про це у понеділок, 4 червня, повідомляє інтернет-видання ВВС. Марія і Консолато Мвакікуті пішли з життя у віці 21 року в лікарні, де вони перебували останні шість місяців.

Сестри народилися з’єднаними разом від пупка і нижче. Вони мали спільні печінку, легені і деякі інші органи, однак у них були два серця, дві голови і окрема пара рук у кожної. Торік в інтерв’ю ВВС сестри говорили, що після закінчення університету хотіли б працювати вчителями. Марія і Консолато були проти того, щоб їх розділили хірургічним шляхом. І навіть зізнавалися, що хотіли б вийти заміж і щоб у них був один чоловік на двох.

Батьки дівчаток померли незабаром після того, як ті з’явилися на світ. Вихованням сестер займалася католицька благодійна організація «Марія Консолато», яка прихистила їх у себе і дала їм імена. Торік вони отримали середню освіту, прагнули закінчити університет, демонструючи при цьому варту поваги завзятість. Можливість продовжувати навчання вони отримали завдяки фінансовій допомозі місцевої влади і приватним пожертвуванням.

Президент Танзанії Джон Магуфулі написав у мережі Twitter, що глибоко засмучений їх смертю, додавши, що Консолато і Марія мріяли принести користь країні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply