Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У таку Росію краще не їздити!

Автор:

|

Лютий 11, 2017

|

Рубрика:

У таку Росію краще не їздити!

Міністерство закордонних справ (МЗС) України очікує офіційного підтвердження компетентними органами Росії факту затримання за підозрою у наркоторгівлі великої групи українських громадян. Про це 11 лютого розповів телеканалу «112 Україна» начальник консульського управління забезпечення зовнішньополітичного відомства Василь Кирилич. Приводом стало оприлюднене напередодні у російських інтернет-порталах повідомлення, що працівники Міністерства внутрішніх справ (МВС) і Федеральної служби безпеки (ФСБ) викрили міжнародний наркосиндикат «Хімпром». При цьому затримано 67 учасників наркоугруповання, 47 з яких, начебто, є громадянами України.

Пригадується, що подібні звинувачення вже траплялися у минулому. І якщо послухати московську пропаганду, що усю наркоторгівлю в Росії контролюють українці. Саме тому Василь Кирилик заявив: «Оприлюднена інформація вимагає офіційного підтвердження. У зв’язку з цим посольство України в РФ звернулося в МЗС Росії і слідчий департамент МВС Росії з проханням підтвердити інформацію про наявність серед затриманих громадян України, повідомити про склад інкримінованих їм злочинів та місце утримання, і намір надати адвоката».

Експерти в Україні висловлюють думку, що тут більше слід говорити про торгівлю людьми, а не наркотиками. Є підстави підозрювати, що наших співгромадян перспективою високооплачуваної роботи заманюють у Росію з метою змусити згодом до участі в злочинній діяльності. Саме тому МЗС застерігає, що працевлаштування за кордоном безпечне лише тоді, коли здійснене законним шляхом з дотриманням встановлених вимог. Тим часом як свідомі українці радять взагалі не їздити у Росію. Принаймні, доки вона така, як зараз.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply