Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У Сирії підірвалося 6 росіян

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

У Сирії підірвалося 6 росіян

Усі вони належали до числа «військових радників». Цим терміном користуються, щоб уникати згадки про участь підрозділів збройних сил Російської Федерації (РФ) у конфлікті на чужій землі. Четверо загинули на місці, двійко інших перебувають у важкому стані. Інцидент стався внаслідок вибуху радіокерованої фугасної бомби. Про це 20 лютого повідомляє «Укрінформ» з посиланням на Міністерство оборони Росії.

Автомобільна колона сирійських військ разом із російським автомобілем рухалась із району аеродрому Тіяс до міста Хомс. Росіяни проїхали 4 кілометри від місця дислокації, де їхня машина й напоролася на снаряд, закладений у дорозі. Як з’ясувалося, інцидент трапився ще 16 лютого, однак повідомили про нього з чотириденним запізненням. Невже сподівалися приховати інформацію? Хоча втрати російських окупаційних військ на Донбасі незрівнянно вищі. Однак приховують.

Додамо, за офіційними даними Міністерства оборони РФ, з початку конфлікту в Сирії загинуло 27 російських військових. І це без врахування не бойових втрат. А нещодавно Росія відправила в охоплену війною країну найбільшу партію ракет за всю історію поставок до цієї держави.

Світлини: ТАСС (архів).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply