Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

У світі заговорили про золото Ніколаса Мадуро

Автор:

|

Лютий 01, 2019

|

Рубрика:

У світі заговорили про золото Ніколаса Мадуро

Як пише у п’ятницю, 1 лютого, інтернет-видання «Deutsche Welle», з вашингтонської адміністрації пролунало застереження на адресу Росії та інших країни щодо розкрадань цінностей з Венесуели, яка переживає політичну кризу. Це пов’язано з тим, що венесуельський депутат Хосе Герра, який працював колись економістом у Центральному банку країни, припустив, що режим Ніколаса Мадуро переправляє до Росії частину золотих резервів. Було зафіксовано, що літак «Boeing 777» авіакомпанії «Nordwind Airlines» здійснив рейс без пасажирів до Венесуели, після чого повернувся у Москву.

Тим часом глава Національної асамблеї і лідер опозиції Хуан Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим президентом країни, заявив, що зміна влади у Венесуелі буде вигідна її головним кредиторам – Росії і Китаю. За словами опозиційного політика, Ніколас Мадуро «не захищає ані Венесуелу, ані будь-чиї інвестиції».

Тимчасовим главою Венесуели Хуана Гуайдо визнали США, багато країн Латинської Америки і Європарламент. А на стороні Ніколаса Мадуро стоїть Москва з її правом вето у Раді Безпеки ООН.

Світлина AFP: Ніколас Мадуро.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply