Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

У світі стало менше на одну торговельну війну

Автор:

|

Жовтень 01, 2018

|

Рубрика:

У світі стало менше на одну торговельну війну

Провідні інформаційні агенції світу повідомляють у понеділок, 1 жовтня, що між США, Канадою і Мексикою досягнуто домовленості про умови нової тристоронньої торговельної угоди. На цьому наполягав американський Президент Дональд Трамп. Спершу йому вдалося домовитися з Мексикою, а напередодні пізно ввечері – з Канадою. Крайній термін для укладення угоди з Канадою закінчувався саме в неділю. Таким чином відходить у минуле Угода про північноамериканську зону вільної торгівлі (НАФТА).

Офіційні особи наразі не розкривали подробиць домовленостей. Агенція Reuters з посиланням на свої джерела повідомляє, що Канада в останній момент погодилася надати американським фермерам 3,5% свого ринку молочної продукції. У той же час Оттаві вдалося забезпечити деякі заходи захисту своєї автомобільної промисловості.

«Це добрий день для Канади», – заявив прем’єр-міністр Джастін Трюдо журналістам після нічного засідання кабінету міністрів. Дональд Трамп досягнення цього ще не коментував. Як повідомляється, скоріш за все нова тристороння угода буде підписана наприкінці листопада.

Угода про північноамериканську зону вільної торгівлі діяла між Канадою, США і Мексикою з 1994 року. Дональд Трамп, ставши господарем Білого дому, пообіцяв переглянути її, як невигідну, на його думку, для США. Переговори з цього приводу були ініційовані Вашингтоном у 2017 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply