Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У США засуджують візит Володимира Путіна у Крим

Автор:

|

Березень 15, 2018

|

Рубрика:

У США засуджують візит Володимира Путіна у Крим

Про це пише у четвер, 15 березня, інтернет-видання «Радіо Свобода» з посиланням на заяву представниці Державного департаменту Сполучених Штатів Гізер Нойєрт. У ній, зокрема, наголошено, що Вашингтон вважає Кримський півострів частиною України.

Держдепартамент США зазначає, що на своєму передвиборчому мітингу в Криму Володимир Путін знову повторив претензії Росії на українську територію, і це порушує міжнародні норми. Отже, Москва не поважає територіальну цілісність суверенних держав.

Чинний президент Росії прибув у анексований Крим напередодні, 14 березня. Візит було охарактеризовано як «робочу поїздку». Володимир Путін відвідав будівництво Керченського моста і новий аеровокзальний комплекс аеропорту «Сімферополь», а також взяв участь у мітингу-концерті в Севастополі. Президент України Петро Порошенко назвав цю поїздку російського лідера на український півострів «небезпечною провокацією».

Вибори президента Росії відбудуться наступної неділі, 18 березня, – у річницю анексії Криму. Верховна Рада України закликала ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, НАТО й іноземні уряди не визнавати легітимність голосування на території півострова.

Світлина: AFP: Володимир Путін на мітингу в анексованому Криму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply