Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

У США вводять нові антиросійські санкції

Автор:

|

Травень 09, 2018

|

Рубрика:

У США вводять нові антиросійські санкції

У середу, 9 травня, на сайті Федерального реєстру США викладено відповідний документ. У ньому наголошується, що санкції вводяться у зв’язку з порушенням законодавства про нерозповсюдження зброї масового знищення та засобів її доставки – балістичних і крилатих ракет.

Загалом у санкційному переліку значаться 28 структур, як російських, так і організацій з Китаю, Ірану, Єгипту, Сирії, Туреччини, ОАЕ і Північної Кореї. З російських у список потрапили 183-ї гвардійський зенітний ракетний полк, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, навчальний центр зенітно-ракетних військ в Гатчині, Головне управління Генерального штабу (колишнє ГРУ), 18-й Центральний науково-дослідний інститут Міністерства оборони Росії в Курську, Науково-виробничий концерн «Барлі».

Напередодні, 8 травня, США продовжили санкції проти «Рособоронекспорту» за співпрацю з Іраном, Північною Кореєю і Сирією. Російську держкомпанію також звинувачують у порушенні законодавства США про нерозповсюдження зброї масового знищення. «Рособоронекспорт» перебуває під різними американськими санкціями з 2015 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply