Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

У США пропонують збільшити допомогу Україні

Автор:

|

Червень 16, 2018

|

Рубрика:

У США пропонують збільшити допомогу Україні

Про це у суботу, 16 червня, повідомляє інтернет-газета «Українська правда» з посиланням на посольство України у Сполучених Штатах. Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу затвердив власний проект «Закону про асигнування на потреби Міноборони на 2019 рік». І у ньому задекларовано намір збільшити у наступному бюджеті кошторис допомоги, який надається Україні через програми Державного департаменту і Пентагону.

У проекті кошти, які пропонується виділити для безпекової допомоги Україні (включно з летальною зброєю оборонного характеру) визначені у обсязі $250 мільйонів. А це на 50 мільйонів перевищує відповідні попередні асигнування. В іншому напрямку, що визначає фінансування Держдепу, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік, допомога Україні визначена у сумі $441 мільйонів. Це на понад 20 мільйонів перевищує суму коштів, виділених на поточний рік.

Для набуття чинності ці законопроекти повинні бути схвалені повним складом Палати представників, підтримані Сенатом та підписані президентом США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply