Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

У США підтримали надання автокефалії УПЦ в Україні

Автор:

|

Квітень 25, 2018

|

Рубрика:

У США підтримали надання автокефалії УПЦ в Україні

У середу, 25-го квітня, Собор єпископів Української Православної Церкви (УПЦ) США оприлюднив звернення, у якому висловлює підтримку наданню Томосу на автокефалію Православної Церкви в Україні. У тексті наголошено, що Президент України Петро Порошенко зустрічався у Стамбулі з Вселенським Патріархом Константинопольським Варфоломієм І, що знаменувало собою початок довгоочікуваного розгляду питання про надання автокефалії Українській Православній Церкві в Україні.

Вказано також, що процес розгляду автокефального статусу Церкви в Україні вже фактично розпочався і він буде продовжуватись й на наступному засіданні Священного синоду, яке відбудеться у травні.

«Ми запевнили Його Всесвятість у безустанних молитвах за нього у цьому процесі, і не тільки ієрархів, але й мільйонів українців, духовенства та вірних в Україні та поза її межами», – сказано у заяві Собору єпископів Української православної церкви у США.

Постійна Конференція українських православних єпископів поза межами України написала відповідного листа про підтримку дій, проведених «Його Всесвятістю та Константинопольським Священним синодом щодо можливого надання Томосу Автокефалії Українській Православній Церкві».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply