Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

У США оприлюднили «Кремлівську доповідь»

Автор:

|

Січень 30, 2018

|

Рубрика:

У США оприлюднили «Кремлівську доповідь»

Сталося це у ніч на 30 січня. Йдеться про звіт, представлений напередодні Конгресу Штатів. Документ, що отримав неофіційну назву «Кремлівська доповідь», містить перелік політиків і олігархів, які мають зв’язки з Володимиром Путіним, й підготований у розвиток закону про санкції, підписаного Дональдом Трампом торік у серпні.

Загалом названо 210 імен – 114 високопоставлених чиновників та керівників державних компаній та 96 олігархів. Зокрема, до переліку внесено голову адміністрації президента Росії Антона Вайно, його заступника Олексія Громова, речника Дмитра Пєскова, відомого як «голос Кремля», і радника президента Владислава Суркова – куратора ситуації на Донбасі. З провідних російських бізнесменів туди потрапили, наприклад, мільярдери Алішер Усманов, Роман Абрамович, Олег Дерипаска, Сулейман Керімов і Юрій Мільнер, які досі ще не були під санкціями, а також засновник «Лабораторії Касперського» Євген Касперський.

Як твердить агенція Блумберг, фігуранти списків не будуть автоматично стикатися з якими-небудь санкційними заходами на кшталт заморожування активів чи відмови в американських візах. Проте їх поява у «Кремлівській доповіді» може спонукати банки та інші організації в США та Європі до певних застережень. Наслідком цілком може бути згортання контактів з ними, що неодмінно обернеться значними фінансовими втратами.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков вже назвав цей документ «прямою й очевидною спробою» вплинути на президентські вибори у Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply