Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

У США готують новий пакет антиросійських санкцій

Автор:

|

Червень 07, 2017

|

Рубрика:

У США готують новий пакет антиросійських санкцій

Сайт «Радіо Свобода» пише 7 червня, що провідні сенатори з обох партій розглядають перспективи застосування ще більш жорстких санкцій щодо Росії у відповідь на численні атаки російських хакерів та втручання Кремля у минулорічну передвиборну кампанію.

Санкції можуть бути введені окремим законодавчим актом або ж як поправки до вже чинного закону. Найімовірніше, законопроект буде внесено на розгляд верхньої палати Конгресу США вже наприкінці цього тижня. Його підтримують послідовні симпатики України республіканці Джон Маккейн і Ліндсі Грем, а також лідер Демократичної фракції в Сенаті Чарльз Шумер. До прийняття додаткових штрафних заходів проти Росії схиляється також заступник голови Міжнародного комітету демократ Бен Кардін. Лідер більшості в Сенаті Мітч Макконел позначив свою позицію ще до інавгурації Дональда Трампа, заявивши: «Росія нам не друг».

Новий пакет санкцій, повідомляє вимдання Politico, може бути спрямований проти конкретних російських представників або полягати в наданні вже чинним обмежувальним заходам, введених указами Барака Обами, сили закону. А це утруднить їх скасування адміністрацією Трампа.

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply