Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У США хочуть блокувати «Північний потік-2»

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

У США хочуть блокувати «Північний потік-2»

Уповноважена Державного департаменту США з питань енергетики Сандра Ауткерк у четвер, 17 травня, у Берліні заявила, що Сполучені Штати мають намір запобігти будівництву цього газопроводу. Вашингтон навіть не виключає запровадження санкцій проти компаній і країн, що беруть участь у реалізації проекту «Північний потік-2». Але для початку вони спробують вирішити питання шляхом посилення дипломатичного тиску.

«Ми задіємо для цього всю міць переконання. Ми будемо раді, якщо проект не буде реалізований», – заявила Сандра Ауткерк і охарактеризувала «Північний потік-2» як «погану річ для України і для Європи». На її думку, відкриття нового газопроводу зробить східноєвропейські країни ще більш залежними від російського газу. А з приводу узгодженого Німеччиною і Росією компромісу про те, що частина газу буде і надалі поставлятися через територію України, американська чиновниця зазначила, що «гарантії Росії ненадійні», до того ж Балтійське море, за її словами, є стратегічно важливим регіоном з військової точки зору.

Врешті, Сандра Ауткерк нагадала, що в минулому Росія в конфлікті з Україною вже тимчасово припиняла постачання газу, внаслідок чого потерпали східноєвропейські країни

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply