Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

У справі Павла Шеремета виник несподіваний нюанс

Автор:

|

Серпень 12, 2016

|

Рубрика:

У справі Павла Шеремета виник несподіваний нюанс

sheremet1_1_650x410

У п’ятницю, 12 серпня, інтернет-видання «Українська правда» (УП) поінформувало читачів про отриману від Служби безпеки України (СБУ) відповідь на свій запит. У ньому містилося прохання повідомити, чи проводилося будь-коли стеження за журналістом Павлом Шереметом та керівником УП Оленою Притулою та чи давалась санкція на прослуховування їхніх телефонів. Ось, що надійшло у відповідь: «Відповідно до законів про оперативну розшукову діяльність і про контррозвідувальну діяльність забороняється оприлюднювати чи надавати інформацію щодо проведення стосовно певної особи оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності (до прийняття рішення за результатами такої діяльності) або її не проведення».

Прийнято вважати, що не спростування інформації є дотичним її підтвердженням. До такої думки приводить і нескладний аналіз тексту. Адже маємо дуже обтічне та багатозначне формулювання. І ще одну загадку. А вона може бути дуже важливою хоча б для конкретизації мотивів убивства. Водночас, схоже на те, що чогось недоговорює й УП. Ймовірно, є якась підозра, що спонукала редакцію надіслати запит.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув  20 липня внаслідок вибуху автівки керівника УП Олени Притули. 4 серпня слідчі повідомили, що у справі опитано близько пів тисячі свідків, вилучені близько 150 камер, нагромаджено понад 140 терабайт інформації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply