Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

У Солсбері померла отруєна «Новичком» жінка

Автор:

|

Липень 09, 2018

|

Рубрика:

У Солсбері померла отруєна «Новичком» жінка

Скорботну новину у понеділок, 9 липня, повідомили провідні інформаційні агенції світу. Як відомо, 44-річна Дон Стерджесс з містечка Еймсбері, що неподалік Солсбері, втратила свідомість і була шпиталізована вранці 30 червня. Через кілька годин погано стало і її приятелеві Чарлі Роулі. Незабаром після виявлення постраждалих британська влада заявила, що причиною їх стану стало отруєння речовиною «Новичок». Медикам, які мають досвід успішного лікування колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, не вдалося, попри всі старання, врятувати Дон Стерджес, Мати трьох дітей померла. Чарлі Роулі, залишається у клініці, його стан оцінюють як критичний.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей висловила співчуття родичам Дон Стерджес. Поліція відкрила кримінальну справу про вбивство. «Ця жахлива новина послужить зміцненню нашої рішучості знайти і притягнути до суду особу або осіб, відповідальних за цей огидний, боягузливий і варварський акт», – наголосив очільник британської контртерористичної поліції.

Нагадаємо, що батько і донька Скрипалі були отруєні тією ж речовиною у березні цього року в місті Солсбері. Поліція підозрює, що двоє наступних пацієнтів брали до рук заражений предмет, кинутий або залишений поблизу місця першого інциденту.

Світлина Reuters: будинок, де жили Дон Стерджес і Чарлі Роулі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply