Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

У що обійдеться виконання вимог «жовтих жилетів»

Автор:

|

Грудень 11, 2018

|

Рубрика:

У що обійдеться виконання вимог «жовтих жилетів»

Орієнтовну суму називає у вівторок, 11  грудня, інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на слова високопоставленого чиновника Міністерства економіки і фінансів Франції. Йдеться про 10 млрд євро (понад $11,4 млрд).

Президент Франції Еммануель Макрон вперше після початку протестів погодився виконати низку вимог «жовтих жилетів», включаючи зростання мінімального розміру заробітної платні. Виступаючи із зверненням до нації, французький лідер заявив, що бере на себе «частину відповідальності» за нинішню кризу. Глава держави пообіцяв, що в 2019 році не буде підвищений рівень соціальних зборів з пенсіонерів, доходи яких становлять менше 2000 євро на місяць ($2.285). Оплата праці в понаднормові години також не буде обкладатися податками, додав він.

Підвищення мінімальної зарплати було одним з ключових вимог протестного руху «жовтих жилетів». Акції почалися в листопаді через наміри влади запровадити податок, який призвів би до підвищення цін на автомобільне пальне. Після того, як уряд пішов тут на поступки, мітингувальники почали протестувати загалом проти запланованих реформ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply