Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У розшук оголошений Президент Інтерполу

Автор:

|

Жовтень 05, 2018

|

Рубрика:

У розшук оголошений Президент Інтерполу

Як стало відомо, у п’ятницю, 5 жовтня, правоохоронні органи Франції почали перевірку у зв’язку з тим, що очільник Міжнародної організації кримінальної поліції Мен Хунвей пропав без вісті.

За повідомленнями низки ЗМІ чинний Президент Інтерполу не виходив на зв’язок з родиною з 29 вересня, відколи виїхав з Франції на батьківщину в Китай. Дружина вже оголосила його в розшук. За словами одного зі слідчих, Мен Хунвей «зник» не на французькій території. В Інтерполі заявили, що «це питання перебуває у компетентності відповідних органів у Франції і Китаї».

Дещо пролила у п’ятницю світло на таємниче зникнення французька газета «Le Monde», яка пише, що Президент Інтерполу Мен Хунвей, ймовірно, знаходиться під вартою у Пекіні. За даними видання, затримання пов’язане з боротьбою за вплив у китайських правлячих колах.

Врешті китайська газета «South China Morning Post» з посиланням на неназване джерело повідомила, що шеф Інтерполу знаходиться під слідством. 64-річного чиновника, який також обіймає посаду заступника міністра громадської безпеки Китаю, затримали для допиту. Наразі невідомо, де він знаходиться і яке розслідування проводиться.

Штаб-квартира Інтерполу, який об’єднує 192 країн, розташована у французькому Ліоні. Мен Хунвей був обраний президентом Інтерполу на чотирирічний термін у листопаді 2016 року і змінив на цій посаді француженку Мірей Баллестразі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply