Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

У російському місті гукали «Слава Україні!»

Автор:

|

Вересень 24, 2017

|

Рубрика:

У російському місті гукали «Слава Україні!»

Міжнародний день миру  щорічно відзначається 21 вересня. А у Санкт-Петербурзі група соціально активних громадян вирішила цього разу продовжити його до неділі, 24 вересня. Щоб організовану ними акцію побачило якнайбільше мешканців і гостей міста.

Кілька сотень людей зібралися біля Казанського собору на «Марш миру», щоб висловити свій  протест проти війни російських правителів з Україною. Активісти прийшли з прапорами України, кульками жовтого і блакитного кольорів, а також білими кульками з зображенням голуба. Був також прапор Грузії, антивоєнні значки та гасла. А ще треба віддати належне громадянській мужності одного з присутніх, що прикріпив до пластикового робітничого шолома гасло «Світові – мир, Путіну – трибунал!»

Учасники акції, а вона, зрозуміло, не була санкціонована владою, мали намір пройти Невським проспектом в бік Сенатській площі. Однак поліція не дала цього здійснити. Тоді хода попрямувала до будівлі Адміралтейства, закликаючи до миру з Україною. Інформації про затриманих не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply