Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

У Росії знизився рейтинг Володимира Путіна

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

У Росії знизився рейтинг Володимира Путіна

Про це повідомляє у четвер, 1 лютого, російська служба ВВС з посиланням на дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ). Якщо в середині грудня за чинного президента Росії були готові проголосувати 74,8% виборців, то тепер їх число зменшилося до 69,9%.

У штабі Володимира Путіна не змогли пояснити причини падіння рейтингу свого кандидата. Мовляв, їм невідомі критерії, якими керувалися соціологи. Натомість керівник управління політичних досліджень ВЦИОМу Степан Львов висловив упевненість, що зниження рейтингу не залежить від заяв і дій самого російського президента. У розмові з кореспондентом ВВС фахівець вжив вислів «електоральний вибір кристалізується». За його словами, тема президентських виборів стає більш актуальною, а раніше люди не надто замислювалися, за кого будуть голосувати.

Експерти також називають інші причини. Наприклад, люди чекали більшого від виборчої кампанії, хочуть чути конкретику про майбутнє країни, бачити реальні зміни замість розмов про їх необхідність. Також присутні й невиправдані надії. І врешті, з’являється відчуття наявності хоч якоїсь альтернативи.

Світлина з сайту ВВС: рейтинг знижується, попри показову участь Володимира Путіна у водохресних купаннях.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply