Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

У Росії зіштовхнулися два військові літаки

Автор:

|

Січень 18, 2019

|

Рубрика:

У Росії зіштовхнулися два військові літаки

Інформацію про інцидент у п’ятницю, 18 січня, оприлюднила на своєму сайті російська агенція ТАСС. У повітрі не розминулися два винищувачі-бомбардувальники Су-34. Наразі відомо, що один з них впав у Татарську протоку, що між островом Сахаліном і Хабаровським краєм. Наразі доля другого винищувача невідома

Повідомляється, що один з фронтових бомбардувальників пропав з радарів, при цьому екіпаж другого, що летів поруч, бачив два куполи парашутів. Звідси цілком логічно можна зробити висновок, що пілотам вдалося катапультуватися.

У департаменті інформації Міністерства оборони Російської Федерації повідомили, що зіткнення літаків сталося при виконанні планового навчально-тренувального польоту над акваторією Японського моря у 35 кілометрах від берега. Сказано також, що екіпажі катапультувалися.

Су-34 призначений для ураження наземних і повітряних об’єктів супротивника вдень і вночі за будь-яких метеорологічних умовах. У літаку використовуються керовані ракети класу «повітря – поверхня» і «повітря – повітря». Дальність польоту – до 4000 кілометрів, максимальна швидкість –до 1900 кілометрів на годину.

Світлина: винищувач-бомбардувальник Су-34.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply