Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

У Росії заборонили «Свідків Єгови»

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

У Росії заборонили «Свідків Єгови»

Кремлівські правителі такий різкий крок однозначно не прорахували, бо він викличе потужний резонанс у світі, незалежно від того, хто і як ставиться до цієї організації. Адже про те, що Верховний суд Росії на вимогу міністерства юстиції визнав екстремістською діяльність організації «Свідки Єгови» в Росії і заборонив їй працювати на території країни, 20 квітня повідомили провідні світові інформаційні агенції.

Отож, суд погодився, що діяльність «Управлінського центру свідків Єгови» в Росії можна розцінити як екстремістську, а відтак центр повинен бути ліквідований. А ще (хто б сумнівався!)  майно організації має бути конфісковане.

Фактично це є поверненням до часів Радянського Союзу, де свідки Єгови постійно зазнавали переслідувань. Не раз відбувалися масові їх депортації до Сибіру, ​​Казахстану і на Далекий Схід разом з членами сімей. Втім, це лише сприяло поширенню вчення на цих територіях. Управлінський центр організацій «Свідки Єгови в СРСР» був офіційно зареєстрований майже перед самим розпадом комуністичної імперії. Свідки Єгови були заборонені також у нацистській Німеччині. Вони відмовлялися визнавати Гітлера фюрером, вимовляти нацистське вітання, служити в нацистській армії і брати участь у виробництві озброєнь.

Організація «Свідки Єгови» виникла у 1931 році в США внаслідок поділу релігійного руху «Дослідники Біблії».

About Author

news

  • Igor Garnaga-Counsel

    Мав місце не поділ, а лише зміна найменування