Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

У Росії відреагували на викриття своїх агентів

Автор:

|

Жовтень 30, 2018

|

Рубрика:

У Росії відреагували на викриття своїх агентів

Агенція «Росбалт» у вівторок, 30  жовтня, з посиланням на своє поінформоване джерело повідомила, що оперативники російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) затримали на робочому місці працівника прикордонної служби Північно-Західного регіону. Його підозрюють у продажу інформації про поїздки за кордон Олександра Петрова і Руслана Бошірова, яких влада Великої Британії звинувачує в отруєнні колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його доньки Юлії.

За наявною інформацією, ФСБ провела вже понад 60 обшуків і тимчасових затримань осіб, які займаються продажем виписок із закритих баз даних, а також приватних детективів. Джерело агенції твердить, що під варту майже нікого не брали, обмежившись підписками про невиїзд. Але порушено чимало справ за статтями про незаконне отримання і розголошення таємних відомостей, перевищення повноважень приватним детективом та порушення недоторканності приватного життя. Правда, офіційно всі ці дії  не пов’язують Олександром Петровим і Русланом Бошіровим. Але не важко зрозуміти, що шукають, хто саме передав дані про них.

Йдеться тут про передбачуваних працівників військової розвідки Росії (ГРУ). Кільком групам розслідувачів вдалося з’ясувати їхні справжні імена – Анатолій Чепіга і Олександр Мишкін. Відомості про цих людей були взяті із закритих баз даних.

Світлина: Олександр Петров і Руслан Бошіров дають інтерв’ю телеканалу RT.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply