Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

У Росії різко зростає число ВІЛ-інфікованих

Автор:

|

Липень 13, 2018

|

Рубрика:

У Росії різко зростає число ВІЛ-інфікованих

Про це свідчать статистичні матеріали Міністерства охорони здоров’я Росії, оприлюднені у п’ятницю, 13 липня. З них дізнаємося, що впродовж 2017 року рівень захворюваності на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) у Москві зріс на 20,4 відсотка. Впродовж року виявлено 2901 випадок захворювання, роком раніше – 2409.

А у двох регіонах зростання випадків захворювання набагато перевищило 100 відсотків. Майже 152% зафіксовано на Чукотці і 133% у Туві. У Тамбовській та Іванівській областях, а також у республіках Марій Ел і Карелії зростання становило від 50 до 66 відсотків.

На думку керівника Федерального центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, академіка Вадима Покровського, зростання числа ВІЛ-інфікованих частково можна пояснити поліпшенням якості досліджень, але основна причина – у недостатності заходів з боку влади. Уряд, за його словами, не надає належної уваги регіонам, у яких ситуація ще не досягла критичного рівня, кидаючи всі сили на боротьбу з епідемією у великих містах. За останні п’ять років загальне число офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих у Росії подвоїлося і перевищило один мільйон осіб. За офіційними даними у 2016 році від СНІДу померло понад 35 тисяч росіян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply