Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

У Росії пом’янули Бориса Нємцова

Автор:

|

Лютий 24, 2019

|

Рубрика:

У Росії пом’янули Бориса Нємцова

У Москві в неділю, 24 лютого, були посилені заходи безпеки у зв’язку з акцією пам’яті про вбитого чотири роки тому російського опозиціонера Бориса Нємцова. Як передає некомерційне об’єднання «Білий лічильник», число учасників склало майже 11 тисяч осіб.

«Всіх не перестріляєш», «Імпічмент – люстрації», «Росія буде вільною» – з такими гаслами вийшли на марш його учасники. До мітингувальників приєдналися відомі політики і правозахисники – член окружної Ради депутатів Ілля Яшин, активіст Марк Фейгін, позбавлений в квітні 2018 року адвокатського статусу, письменник і журналіст Дмитро Биков. У Москві був затриманий учасник маршу Тимофій Петрушенко, який приніс з собою плакат з нецензурним висловлюванням на адресу Володимира Путіна.

Акція пам’яті Бориса Нємцова відбулася у Санкт-Петербурзі перед Фінляндським вокзалом. Вся площа по периметру була відгороджена спецтехнікою. Участь взяли близько 1500 осіб. Вони тримали в руках портрети Бориса Нємцова і плакати з написами «Путін повинен відповісти, хто замовник», «Нємцова замовив Кадиров, щоб зробити подарунок Путіну», «Герої не вмирають», «Не забудемо, не пробачимо!». Повідомлення про аналогічні акції надійшли  низки інших міст Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply