Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Олег Сенцов припинив голодування

Автор:

|

Жовтень 05, 2018

|

Рубрика:

Олег Сенцов припинив голодування

Так заявив у п’ятницю, 5 жовтня, заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко. Повідомлення російських тюремників сформульоване так, наче усі вони пройняті невимовною турботою про стан здоров’я Олега Сенцова, а припинення його 145-денного голодування вони ставлять собі у заслугу.

Валерій Максименко твердить, що кращі дієтологи Москви розробили для Олега Сенцова спеціальну дієту, щоб вивести його з голодування, і врешті резюмує: «Остаточно його вмовили наші лікарі, наші фахівці. І він вибрав життя».

Згодом російське опозиційне видання «Новая газета» оприлюднило лист Олега Сенцова. З написаного не важко зробити висновок, що політв’язень змушений припинити голодування, бо інакше тюремники почали б годувати його примусово.

Ще пізніше адвокат Дмитро Дінзе в інтерв’ю порталу «Meduza» так прокоментував рішення свого підзахисного: «Йому дали час подумати. Якщо він не піде з голодування з завтрашнього дня, то буде здійснено примусове годування – його вивезуть в реанімацію, там прикують до ліжка, вставлять трубку і будуть примусово годувати… І сказали, що з нього овоч зроблять».

А ось як завершується лист самого Олега Сенцова: «145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс надірваний організм, але мета так і не досягнута. Я вдячний всім, хто підтримував мене, і прошу вибачення у тих, кого я підвів… Слава Україні!»

Світлина: Олег Сенцов під час недавнього медичного обстеження.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply