Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

 У Росії хочуть арештувати українського пранкера

Автор:

|

Березень 28, 2018

|

Рубрика:

 У Росії хочуть арештувати українського пранкера

Слідчий комітет (СК) Російської Федерації у середу, 28 березня, повідомив, що порушив кримінальну справу щодо громадянина України Микити Кувікова, який, начебто, поширював неправдиві відомості про число жертв недавньої пожежі у місті Кемерові. Йому інкримінують розпалювання ненависті й ворожнечі, намагання ввести в оману родичів загиблих і постраждалих та дестабілізувати ситуацію. Слідство має намір клопотати про його заочний арешт.

Микита Кувіков захоплюється пранкерством (тобто – телефонними розіграшами), в Інтернеті відомий як Євген Вольнов. Він не приховує, що поширював інформацією про «300 загиблих» під час пожежі у кемеровському торговому центрі «Зимова вишня». На таке число вийшов, підрахувавши кількість місць в кінозалах. Окрім того твердить, що російська влада, вочевидь, намагатиметься замовчати число втрат.

Коли кореспондент російського інтернет-видання «РБК» попросив Микиту Кувікова прокоментувати новину, той почув у відповідь: «На закони Російської Федерації, як і на Слідчий комітет Російської Федерації, я плював з високої дзвіниці». А потім пранкер додав: «Слідчі СК Росії обурюються поширенням завідомо неправдивої інформації, але їм би спершу варто було звернути увагу на ваші ЗМІ, які протягом чотирьох років вже поширюють завідомо неправдиву інформацію про розіпнутих хлопчиків, про іспанських диспетчерів і так далі».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply