Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Росії формують третій армійський корпус для Донбасу – глава СБУ

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

У Росії формують третій армійський корпус для Донбасу – глава СБУ
Василь Грицак

Василь Грицак

Під час свого виступу перед учнями Києво-Могилянської академії Василь Грицак, керівник Служби безпеки України розповів, що на територіях невизнаних «Донецької та Луганської народних республік» за допомогою Росії були сформовані два військових корпусу.

У той же час глава української держбезпеки вказав, що у прикордонних регіонах Російської Федерації створюється і 3-й корпус. При цьому він послався на дані, отримані від розвідки. Грицак також зазначив, що на демаркаційній лінії, протяжність якої перевищує півтисячі кілометрів, активно діють групи диверсантів. Загалом там ведуть активну діяльність 39 вищеназваних груп. Службі безпеки про них відомо, зазначив Грицак і підкреслив, що ворог нехай і не сподівається на те, що ця діяльність залишиться без уваги українських спецслужб. За його словами, зазначені групи постійно знищуються українськими контррозвідниками.

За даними оприлюдненими розвідувальним управлінням українського оборонного відомства, ситуація продовжує залишатися дуже непростою. Проте українські збройні сили відважно захищають вільні території, і в результаті російські військові продовжують нести помітні втрати.

Зокрема, впродовж останніх семи днів російська армія втратила 27 чоловік убитими і понад 30 пораненими в околицях населеного пункту Авдіївка.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply