Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У процесу Brexit змінився міністр

Автор:

|

Липень 09, 2018

|

Рубрика:

У процесу Brexit змінився міністр

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей у понеділок, 9 липня, призначила на цю посаду, що стала вакантною напередодні, Домініка Рааба. Його попередник Девід Девіс пішов у відставку на знак протесту проти планів уряду щодо тісних торговельних відносин з Європейським Союзом.

«Королева була рада схвалити призначення Домініка Рааба як державного секретаря з питань виходу з Європейського союзу», – сказано в офіційній заяві з цього приводу. Раніше Домінік Рааб був міністром житлового будівництва.

Виборці Великої Британії 52 відсотками голосів висловилися за вихід країни зі складу Євросоюзу на референдумі у червні 2016 року. Налаштовані проєвропейськи політики Сполученого Королівства вимагають провести повторний референдум, посилаючись на те, що багато громадян країни не усвідомлювали всіх наслідків свого рішення. Офіційно вихід повинен відбутися у березні 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, під час якого сторонам належить домовитися про майбутнє партнерство.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply