Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

 У Празі не дочекалися політв’язнів-українців

Автор:

|

Лютий 07, 2018

|

Рубрика:

 У Празі не дочекалися політв’язнів-українців

Зворушлива акція відбулася 7 лютого в аеропорту столиці Чехії. Її організовано, щоб у сповненій глибокого символізму формі висловити вимогу звільнити незаконно утримуваного у Росії українського журналіста Романа Сущенка та інших громадян України. Інтернет-видання «Радіо Свобода» повідомляє, що у залі прильоту вишикувалася група активістів, які тримали у руках таблички з іменами на прізвищами в’язнів Кремля, знаючи, що даремно їх чекають.

Акція «Марне очікування» 7–8 лютого відбувається у багатьох аеропортах світу. Її приурочено до дня народження Романа Сущенка (8 лютого). Ініціатором флеш-мобу третій рік поспіль став чеський активіст Отакар Ван Гемунд.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії затримала Романа Сущенка ще 30 вересня 2016 року в Москві. Відтоді його утримують у слідчому ізоляторі. Кримінальну справу порушили за статтею «шпигунство». А загалом на даними правозахисників, на території Росії і окупованого нею Криму позбавлено волі за політичними мотивами близько 60 громадян України.

Світлини з сайту «Радіо Свобода».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply