Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

У Польщі затримали рекордну партію контрабандного українського бурштину

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

У Польщі затримали рекордну партію контрабандного українського бурштину

main

Польщі затримали 1,5 т контрабандного бурштину з України вартістю $ 6,2 млн. Митники затримали вантажівку, яка їхала з України, в пункті пропуску Дорогуськ. “Під час перевірки співробітники правоохоронних органів помітили, що під легальним товаром, заявленим до реєстрації, сховані сумки і коробки. В них і знаходився контрабандний бурштин”, – розповів представник польської митниці.

При ретельній перевірці вантажівки було виявлено 1,5 т бурштину, який намагалися перевезти через кордон. У переважній більшості це були необроблені великі шматки.

Якби ця величезна партія потрапила в незаконний продаж, збитки польського бюджету досягли б 5,5 млн злотих, підрахували митники. У вантажівці знаходилося двоє людей – громадяни України і Росії. Жоден з них поки що не визнає себе винним в контрабанді. Працівники Люблінської митниці розпочали справу проти затриманих. “Це рекордна партія бурштину, виявлена ​​польськими митниками Для порівняння – на протязі 2015 року працівники Митної Палати на ділянці кордону в Люблінському воєводстві затримали в цілому 900 кілограмів бурштину”, – відзначили польські митники.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply