Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

У Польщі правляча партія програє вибори мерів

Автор:

|

Листопад 05, 2018

|

Рубрика:

У Польщі правляча партія програє вибори мерів

Інформаційна агенія «Associated Press» розповідає у понеділок, 5 листопада, про попередні підсумки голосування, що відбулося напередодні. А вони свідчать, що консервативна правляча партія Польщі «Право і справедливість» програє вибори мерів. У понад сотні населених пунктів, включаючи найбільші міста, перемога в другому турі дістається представникам опозиційних сил.

Нагадаємо, що 21 жовтня опозиційна коаліція, очолювана центристською «Громадянською платформою», виграла вибори мерів у Варшаві та інших ключових містах, включаючи Вроцлав, Познань і Лодзь. Але у багатьох населених пунктах для виявлення переможця знадобився другий тур.

Керівництво Євросоюзу і польські опозиціонери в останні роки жорстко критикують партію «Право і справедливість» Ярослава Качинського за спроби підірвати базові європейські принципи. Минулого місяця Суд Європейського союзу зобов’язав Польщу зупинити реформу національного Верховного суду і відновити на посадах суддів, які покинули їх внаслідок політики правлячої партії. Правозахисники побоюються, що дії чинної польської влади приведуть до того, що судова гілка втратить незалежність.

Світлина AFP: Ярослав Качинський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply