Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

У політичної партії «Правий сектор» з’явився новий керівник

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

У політичної партії «Правий сектор» з’явився новий керівник
Андрій Тарасенко

Андрій Тарасенко

Новим керівником політичної партії «Правий сектор» став Андрій Тарасенко. Про це після закінчення з’їзду організації розповів представник «Правого сектора» Артем Скоропадський.
Тарасенко став керівником політичного крила партії, організацією загалом керує колегіальний орган, який складається з 5-ти чоловік.
Нагадаємо, в грудні минулого року колишній керівник «Правого сектора», народний депутат Дмитро Ярош оголосив про свій вихід з організації та формування нового руху під назвою «Державна ініціатива Яроша».
«На сьогоднішній момент в організації «Правий сектор» відбуваються неконтрольовані процеси. Однак, незважаючи на це, нове організація «ДІЯ» підготовлена до спільної роботи з «ПС». Якщо хлопці наведуть в себе порядок, вважаю, вони можуть розраховувати на перспективу», – зазначив Ярош. Він також відмітив, що між ним і організацією «Правий сектор» не існує конфліктів.
За інформацією засобів масової інформації, Ярош планує, що нова політична сила буде виконувати об’єднавчу функцію для декількох патріотичних організацій.
«Є така ініціатива по формуванню загальнонаціонального руху, що може допомогти об’єднатися більшості патріотичних сил у такий тяжкий для держави час. Це дозволило б реалізувати ідеї, які не здатна втілити у життя поточна влада», – розповідає депутат.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply