Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У політичній боротьбі переміг спортсмен-борець

Автор:

|

Липень 08, 2017

|

Рубрика:

У політичній боротьбі переміг спортсмен-борець

Правда, спортсмен колишній. Свого часу Халтмаагійн Баттулга займався боротьбою дзюдо і самбо, успішно виступав, входив до складу збірної Монголії. А тепер став президентом країни, здобувши перемогу у другому турі виборів. Вранці у суботу, 8 липня, оприлюднено офіційні результати підрахунку 99% голосів. Кандидат від опозиційної Демократичної партії Халтмаагійн Баттулга набрав 50,6% голосів, а його суперник, спікер парламенту і член Народної партії Міеєгомбин Енхболд – 41,2%.

«Монголія перемогла, – заявив новообраний президент. – Я зараз же почну працювати над вирішенням економічних труднощів і звільню громадян Монголії від боргів, як і обіцяв». А обіцяв він розібратися з державним боргом Монголії, а також з боргами пересічних громадян.

Халтмаагійн Баттулга займався не лише спортом, а й політикою. Двічі перебував на міністерських посадах – спершу опікувався транспортом, а потім промисловістю. Є у його біографії й дещо подібне до ситуації в Україні. Новий президент ще й успішний бізнесмен. Як твердять ЗМІ, має у власності готель і розважальний парк, присвячений Чингісхану.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply