Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

У поліції назвали «харківського стрільця»

Автор:

|

Серпень 21, 2018

|

Рубрика:

У поліції назвали «харківського стрільця»

Інтернет-видання повідомляють у вівторок, 21 серпня, що встановлено особу чоловіка, який вчинив минулої доби стрілянину у міській раді Харкова. Це Олександр Поярков 1971 року народження. Нагадаємо, що внаслідок інциденту перебуває у лікарні тяжко поранений охоронець міськради і загинув патрульний поліцейський. Самого нападника нейтралізували, застреливши.

Начальник обласного управління Нацполіції генерал Олег Бех розповів на брифінгу, що правоохоронці виявили убитою у власному ліжку дружину Олександра Пояркова. У квартирі знайдено гільзи, які збігаються з гільзами з місця події під Харківською міською радою.

Встановлено також, що Олександр Поярков займався ремонтом автотранспорту. 31 травня він позбувся роботи, після чого впав у депресію і почав зловживати алкоголем. За словами свідків, в сім’ї почалися сварки. Дружина оголосила, що подасть на розлучення. По словами Олега Беха, «харківський стрілець» ще у радянські часи служив у війську, ймовірно був снайпером.

Також оперативники вилучили за місцем проживання чоловіка велику кількість зброї, патронів і верстат, на якому виготовлялась зброя.

Світлина: одна з гільз на місці злочину у Харківській міськраді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply