Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

У Пісках служать лише досвідчені

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

У Пісках служать лише досвідчені

0112___01--1

Прес-центру штабу АТО розповідає 12 січня на своїй facebook-сторінці про одну з найбільш напружених ділянок фронту неоголошеної Росією війни. Йдеться про населений пункт Піски, який через запеклі бої довкола нього став після Донецького аеропорту ще одним символом героїзму захисників України. Зважаючи на важливість цих позицій, службу на них несуть бійці, що належать до еліти Збройних Сил України – Високомобільних десантних військ. А ще тут нема новачків, у кожного за плечима не менше двох років бойового досвіду.

– Стріляють у нас майже щодня, – говорить командир підрозділу з позивним «Формоза». І уточнює, що вороги роблять це, здебільшого, навмання. Сподіваються таким чином на вогонь у відповідь. Однак на такі провокації наші без потреби не реагують. Аби не викривати своїх позицій. – Відповідаємо лише у крайніх випадках, як це буває під час виявлення ворожої диверсійно-розвідувальні групи. Після нашої відповіді, вони, як правило, суттєво зменшують свою активність.

Втім, напруження не спадає й на інших ділянках фронту. З чергового зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненому 12 січня, дізнаємося, що минулої доби окупанти здійснили 62 обстріли. Чотирьох українських армійців поранено. Один герой загинув.

На світлині: командир десантників з позивним «Формоза».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply