Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Парижі тривають протести «жовтих жилетів»

Автор:

|

Грудень 01, 2018

|

Рубрика:

У Парижі тривають протести «жовтих жилетів»

Зіткнення демонстрантів з поліцією у суботу, 1  грудня, почалися ще до початку офіційної ходи у центрі міста. Це сталося через те, що поліцейські перекрили Єлисейські поля і обшукували людей, які прийшли висловитися проти підвищення цін на бензин. Такого кшталту акції, що отримали назву протесту «жовтих жилетів», тривають у Франції вже треті вихідні.

Деякі магазини, банки і кафе закрилися і забили вікна, перш ніж в цей район прибули понад п’ять тисяч демонстрантів. Непоодинокі протестувальники приховували обличчя за масками і окулярами. Поліцейські застосували сльозогінний газ, водяну гармату і шумові гранати, щоб розігнати демонстрантів. Ті, в свою чергу, забризкували поліцейських жовтою фарбою. Внаслідок зіткнень постраждали щонайменше 65 осіб, в тому числі 11 поліцейських. Затримано 169 осіб.

«Сцени, свідками яких ми стали сьогодні вранці, нестерпні. Впевненість, з якою учасники протесту нападали на наші сили правопорядку, на символи нашої країни, є образою для республіки», – заявив очільник французького Міністерства внутрішніх справ Крістоф Кастанер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply