Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

У Парижі курсуватимуть автобуси-безпілотники

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

У Парижі курсуватимуть автобуси-безпілотники

Поки інноваційний проект ввели в рамках експерименту, де використають лише два автомобілі з електричними двигунами та автопілотом. Рухаються вони досить коротким маршрутом та дорогою, на якій не їздить інший транспорт. Хоч у разі успіху влада пообіцяла розвивати проект і надалі. Про це повідомляє 24 січня українська служба «ВВС».

Автобуси виглядають досить незвично – вони схожі на коробку з колесами. В кожному з них вмонтовано багато камер та лазерний далекомір задля запобігання зіткнень з машинами та людьми. Окрім того, автобус не має вираженої передньої та задньої частини і може рухатися реверсним шляхом, що нагадує дію фунікулеру. У салоні вміщується 12 пасажирів.

У перспективі, за словами представників міської влади, можна буде замінити таким транспортом і міжміські потяги. Заступник мера Парижа Жан-Луї Міссіка налаштований оптимістично. Як вважає політик, скоро такий тип автомобілів зробить світову революцію у сфері міського транспорту, що змінить життя людей у містах.

Додамо, останнім часом досить велика кількість автомобільних концернів працює над технологією безпілотних- і електроавто. Очікують, що вже до 2020 року нові моделі представлять «BMW», «Volkswagen», «General Motors», «Tesla» та «KIA». Окрім цього, автомобілями нового типу займаються також «Apple», «Google» та сервіс таксі «Uber».

Світлини: AFP, фото з відкритих джерел.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply