Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

У Палестині тривають акції протесту

Автор:

|

Грудень 16, 2017

|

Рубрика:

У Палестині тривають акції протесту

За повідомленням турецької агенції «Анадолу», що оприлюднене 16 грудня, на кордоні сектору Газа впродовж доби вбито двоє палестинців, поранено 82 особи. При цьому стан п’яти поранених оцінюється як важкий. Однин із загиблих – 29-річний інвалід Ібрагім абу-Сурейа. Він позбувся ніг в 2008 році внаслідок авіаудару армії Ізраїлю по сектору Газа.

Палестинці, як і жителі країн мусульманського світу, продовжують обурюватися рішенням президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Європейські союзники США також висловили занепокоєння у зв’язку з цим рішенням. Воно було оголошене 6 грудня, а наступного дня у Єрусалимі почалися демонстрації протесту та заворушення. Зіткнення відбулися також в Хевроні, Віфлеємі та інших містах на Західному березі річки Йордан.

Ізраїль взяв під контроль Східний Єрусалим у червні 1967 року. Міжнародне співтовариство вважає це окупацією. Наразі жодна держава не визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. Всі закордонні посольства знаходяться у Тель-Авіві. Сполучені Штати стали першою країною, що визнала Єрусалим столицею Ізраїлю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply