Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

У Німеччині закрито останню вугільну копальню

Автор:

|

Грудень 21, 2018

|

Рубрика:

У Німеччині закрито останню вугільну копальню

Це сталося у п’ятницю, 21  грудня. Шахта з видобутку кам’яного вугілля «Prosper-Haniel» розташована у місті Боттропі (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія) В урочистій церемонії її закриття взяв участь президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр. Він високо оцінив важку і небезпечну працю гірників, а також подякував профспілкам, які разом з державою сприяли мирному і відповідальному згортанню видобутку кам’яного вугілля в Німеччині.

Франк-Вальтер Штайнмаєр констатував, що підійшла до кінця «частина німецької історії», без якої сама країна і її розвиток протягом останніх двох століть були б немислимі. Президент країни висловив упевненість в тому, що Рурська область і надалі відіграватиме важливу роль в енергетиці Німеччини. За його словами, тут, завдяки густій мережі вищих навчальних закладів та численним ініціативам щодо підтримки нових починань, створено об’єднання з дослідницьких центрів і підприємств, які забезпечать в майбутньому «сталий розвиток енергетичних опцій».

Того ж дня заступник офіційного представника уряду ФРН Ульріке Деммер на прес-конференції у Берліні зазначила, що кам’яновугільна промисловість у Німеччині забезпечила індустріалізацію і, тим самим, процвітання країни.

Світлина Reuters: Президент Франк-Вальтер Штайнмаєр на церемонії закриття шахти в Боттропі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply