Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

У Нідерландах пройде спільний з Україною інвестиційний форум

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

У Нідерландах пройде спільний з Україною інвестиційний форум

павр

У Нідерландах 30 березня пройде інвестиційний форум для обговорення можливостей, які надає Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це журналістам повідомила народний депутат від “Народного фронту”, керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Нідерландами Наталія Кацер-Бучковська.
“30 березня в Гаазі буде проводитися інвестиційний форум, де ми будемо збирати представників бізнесу від голландської сторони, також будемо представляти українські компанії, щоб показати можливості, які надає Угода про асоціацію бізнесу, і знайти спільні точки дотику для посилення міжнародного співробітництва”, – повідомила Кацер-Бучковська. Також на форумі будуть обговорюватися можливості співпраці в енергетичній сфері та в аграрному секторі.
Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко неодноразово заявляв, що Україна зацікавлена в проведенні масштабного українсько-нідерландського бізнес-форуму в Нідерландах.
Глава Українського МЗС Павло Клімкін на днях повідомив, що до кампанії за угоду про асоціацію України з ЄС на референдумі в Нідерландах приєднаються українські та іноземні політики і громадські діячі. “Ми хочемо показати сучасну європейську Україну Нідерландам. До цієї кампанії долучилися всі – неурядові організації, парламентарії, політики, дипломати, які намагаються координувати і просувати цю роботу”, – сказав Клімкін.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply