Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

У Москві «зачищають» лави опозиції

Автор:

|

Квітень 02, 2017

|

Рубрика:

У Москві «зачищають» лави опозиції

Понад 40 осіб, у числі яких є й неповнолітні, 2 квітня затримано поліцією у центрі Москви в зв’язку зі спробою проведення несанкціонованої акції. Вона була анонсована як «прогулянка нової опозиції». Але найцікавіше тут у тому, що лідери, так би мовити, «старої опозиції», які організували протести 26 березня, відсторонилися від цієї події.

Олексій Навальний, наскільки це можливо у його стані (відбуває за гратами адміністративний арешт) і його послідовники не рекомендували нікому виходити на цю акцію. Однак не всі про це дізналися. Отож чимало людей прийшло на оголошене місце збору, де вже від самого початку знаходилося два автозаки, поліцейський автомобіль і поліцейські у бронежилетах і шоломах.

Лідер руху «Відкрита Росія» Михайло Ходорковський написав у соціальних мережах: «2 квітня в Москві явна провокація влади без ясних організаторів і вимог. Спроба знову, як у 2012, злити протест».

Цілком ймовірно, що кремлівський режим спеціально виманив на вулиці соціально-активних людей, щоб завдати удару по силах опозиції.

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply