Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У Москві вже бракує грошей на агресію

Автор:

|

Травень 02, 2018

|

Рубрика:

У Москві вже бракує грошей на агресію

Такий висновок можна зробити з оприлюдненого у середу, 2 травня, звіту Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем миру (SIPRI). За оцінками експертів, торік військові витрати Росії становили $66,3 мільярда, що на 20 відсотків менше, ніж у 2016 році. Також наголошено, що російські мілітарні витрати впали вперше з 1998 року..

А ось як прокоментував ці факти старший науковий працівник програми озброєнь і військових витрат SIPRI Симон Веземан: «Модернізація російської армії залишається пріоритетом для Росії. Проте військовий бюджет був обмежений в результаті економічних проблем, з якими країна зіткнулася у 2014 році». Іншими словами, у Кремля банально не вистачає грошей, щоб на колишньому рівні підживляти свою агресивність. Однозначно, фінансовий дефіцит значною мірою спричинений запровадженням антиросійських санкцій.

Водночас агресивність Росії спонукала інші держави нарощувати свої військові бюджети. Найбільше на своє військо витрачають у США – $610 мільярдів доларів. На другому місці перебуває Китай, який у 2017 році наростив військові видатки на 5,6% до $228 мільярдів доларів. Третьою торік стала Саудівська Аравія, яка з показником $69,4, потіснила з цієї позиції Росію.

Світлина з челябінського інтернет-видання «1obl.ru»: непередбачені видатки у військовому бюджеті Росії – на Чебаркульськом військовому полігоні втопили танк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply