Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

У Москві почали прославляти «путінізм»

Автор:

|

Лютий 11, 2019

|

Рубрика:

У Москві почали прославляти «путінізм»

Російська «Независимая газета», у понеділок, 11 лютого, оприлюднила статтю кремлівського високопосадовця Владислава Суркова «Довга держава Путіна». Автора називають президентським помічником, а сам він є непублічною фігурою. З травня 2008 року по грудень 2011-го займав займав посаду першого заступника керівника адміністрації глави держави і очолював ідеологічний блок. В останні роки продовжував працювати у Кремлі, переважно відповідаючи за Донбас, де з 2014 року проросійські формування контролюють частину територій Донецької та Луганської областей України.

А зараз у своїй публікації Владислав Сурков називає сучасну Росію «державою нового типу, якої у нас ще не було». За його словами, ця модель політичного устрою стане ефективним засобом «виживання і піднесення російської нації на найближчі не тільки роки, але й десятиліття, а швидше за все і на все майбутнє століття». У тексті Володимира Путіна поставлено в один ряд з Іваном Третім, Петром Першим і Володимиром Леніним.

Сайт ВВС наводить такі цитати з цієї статті: «велика політична машина Путіна тільки набирає обертів», «вихід її на повну потужність далеко попереду», «через багато років Росія все ще буде державою Путіна, подібно до того як сучасна Франція досі називає себе П’ятою республікою де Голля».

Світлина: Владислав Сурков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply