Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

У Москві перейменували котлету по-київськи

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

У Москві перейменували котлету по-київськи

До чого ж, виявляється, тонкою та розмитою є там у них межа між кулінарією та психіатрією. Однак маємо реальний факт та ще й проілюстрований. Журналіст NYTimes Іван Нечепиренко, який працює в Москві, оприлюднив 15 лютого у мережі Тwitter світлину з їдальні Міністерства закордонних справ Росії і написав, що там перейменували знамениту котлету по-київськи. А щоб не надто географічно віддалятися від української столиці, назвали добре відому сотням мільйонів гурманів страву котлетою по-кримськи.

Залишається хіба здвигнути плечима від такого примітивізму мислення. По-перше, Крим – це теж Україна. Тому політично вони нічого цим не досягли. По-друге, рецепт цього шедевру кулінарного мистецтва настільки унікальний, що за будь-якої назви на ціннику котлету по-київськи легко упізнає кожен, хто хоч раз у житті її куштував. Це відбите куряче філе, у яке загорнуто шматочок холодного вершкового масла.

Цікаво, а назва Київського вокзалу в російській столиці довго протримається? Врешті, чого б і нам в Україні не вдатися до симетричної відповіді й заради жарту не перейменувати московську ковбасу на окупаційну?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply