Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

У морях України зросла смертність дельфінів

Автор:

|

Серпень 18, 2017

|

Рубрика:

У морях України зросла смертність дельфінів

Про це 18 серпня повідомила агенція УНІАН з посиланням на Міністерство екології та природних ресурсів України. Науковцями зафіксовано, що в Азовському та Чорному морях з кожним роком гине щораз більше дельфінів.

Точної причини однозначно ніхто не називає. Виділяють лише кілька можливих причин. Перш за все це епізоотія вірусного або бактеріального характеру та отруєння забруднюючими речовинами. Проте можливі й інші варіанти.

Але як би там не було, смертність дельфінів у 2017 році помітно перевищує показники останніх років. Подібна проблема спостерігається не лише в усій морській акваторії України, а також у акваторіях Румунії, Грузії та Росії. У зв’язку з цим міністерство звертається до всіх громадян та громадських екологічних організацій із застереженням: при знаходженні на березі мертвого або помираючого дельфіна уникати фізичного контакту з ним через ризик зараження.

Також просять сфотографувати тварину з різних ракурсів і негайно повідомити про знахідку фахівців Українського наукового центру екології моря.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply