Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

У Молдові гілки влади сваряться через НАТО

Автор:

|

Вересень 07, 2017

|

Рубрика:

У Молдові гілки влади сваряться через НАТО

7 вересня у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки у Яворові, що на заході Україні, почалися військові навчання НАТО Rapid Trident 2017. На них до 23 вересня будуть підвищувати свою бойову майстерність майже дві тисячі військовослужбовців із 14 держав: України, США, Канади, Болгарії, Естонії, Італії, Грузії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Великої Британії. Але найбільше уваги поміж них привернув контингент Національної армії Молдови у складі 57 військовослужбовців.

А все тому, що президент Ігор Додон, відомий своєю проросійською позицією, заборонив їм брати участь у вишколі НАТО. Однак уряд ухвалив прямо протилежне рішення. Прем’єр-міністр Павло Філіп заявив, що у президента немає вагомих причин для такої заборони. Тоді Ігор Додон призупинив це рішення, скориставшись своїми повноваженнями. Однак доки тривала ця суперечка молдовський підрозділ успішно прибув у Яворів.

Як повідомив прес-секретар президента Молдови Іон Чебан, глава держави доручив провести перевірки у військових частинах, з’ясувати, хто присутній, а хто відсутній, і прийняти рішення відповідно до законодавства, аж до пониження відповідальних осіб у званнях.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply